Autor:

UKS Przemsza

Utworzono:

25.08.2024

Takiego startu rozgrywek nie pamiętają chyba najstarsi kibice w Okradzionowie. Takiego wyniku nie spodziewał się chyba nikt o zdrowych zmysłach. Nasz zespół na inaugirację rozgrywek w sosnowieckiej A-Klasie rozgromił na wyjeździe Strażak Nowa Wieś zaznaczając tym samym wysokie aspiracje w zaczynającym się sezonie. Już w 7 minucie meczu w zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnalazł się Dariusz Jakubczyk i "rozwiązał" worek z bramkami. W 11 minucie wynik meczu podwyższył Łukasz Śmieciński. Na trzeciego gola musieliśmy czekać do 27 minuty, kiedy to ponownie na listę strzelców wpisał się Dariusz Jakubczyk. To było wszystko na co pozwolili nam dobrze grający gospodarze w pierwszej części meczu. Dysponując bardzo szeroką i wyrównaną kadrą na drugą część spotkania wychodzimy z kilkoma zmianami w składzie. To całkowicie zdezorientowało gospodarzy, których zaskakujemy kilka razy w pierwszych minutach po pauzie. Najpierw w 48 minucie Dariusz Jakubczyk kompletuje hat-tricka. Potem, zaledwie trzy minuty po wejściu na boisko swojego debiutanckiego gola w piłce seniorskiej zalicza szesnastoletni Jakub Garczyński! W 59 minucie szóste trafienie dla naszej drużyny notuje Adrian Zimosz. Przemsza się jednak nie zatrzymuje!!! W 71 minucie Kamil Zimoląg strzela swojego pierwszego gola w tym meczu i mamy 7-0! Minutę później Karol Rech po raz ósmy zmusza bramkarzy rywala do wyciagnięcia piłki z siatki! Ale to jeszcze nie koniec! Zaledwie cztery minuty później Kamil Zimoląg ponownie pokonuje bramkarza rywali ustalając wynik spotkania na sensacyjne 9-0!!! (https://uksprzemsza1949.futbolowo.pl)